Atrakcje w okolicy

Sprawdź co warto zobaczyć!

Plaża

w Bobolinie

Bobolin oddalony o około 1 km na południowy wschód od brzegu morskiego. Plaża w Bobolinie to jedna z najczystszych i najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Tutejsza szeroka i piaszczysta plaża nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. To sprawia, że doceniają ją turyści spragnieni prawdziwego wypoczynku, ciszy i spokoju. Unikalnego klimatu dodają plaży pozostałości po bunkrach z II Wojny Światowej.

Ścieżki rowerowe

dla aktywnych

Ścieżka rowerowa Dąbki - Dąbkowice - długość 5,5 km, przebiega wśród lasu nadmorskiego, wzdłuż brzegu jeziora Bukowo.

Poniższe trasy rowerowe (mające na swej trasie Bobolin, bądź też wytyczone w jego okolicach) to szlaki pętlowe - tak, by rowerzysta zataczał okrąg i wracał do miejsca, z którego wyjechał. Nawiązują one do szlaków pieszych ? Wiatrakowego, Nadmorskiego i Cystersów.

Aquapark

na niepogodę

Przy hotelu "Jan" w Darłowie funkcjonuje Park Wodny, o tej samej nazwie. Jest to obiekt całoroczny, który z powodzeniem umila czas w przypadku kiepskiej pogody. Na Park Wodny składa się: basen pływacki ze sztuczną rzeką, leżanki i siedziska do masażu powietrznego i wodnego, sauna fińską,  łaźnia parowa z pompą solankową, w której skorzystają Państwo z koloroterapii i aromaterapii, studnia lodowa, grota natrysków z kaskadą wodną, deszczownica oraz biczami wodnymi, sauna Infra, jacuzzi w kielichu Campari, poidełko.

Więcej o atrakcjach w Bobolinie i okolicy przeczytasz na www.bobolin.pl